KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088007

nr 1208 8007

Vadim Markin

(f. 1960)

Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), Stilleben. Signerad. Olja på duk, 50x40 cm

Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 19:46:52

1/10 16:49:00 1      600 kr
1/10 19:34:32 2      Vinnande bud

Vadim Markin

Läs mer om Vadim Markin